- Dziś Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszach św. zbiórka do puszek na nasze Diecezjalne Centrum Informacji.
- Za tydzień taca przeznaczona będzie na ubezpieczenie budynków parafialnych, które wynosi prawie 5.000 zł.
- W następną niedzielę spotkanie z kandydatami do Bierzmowania i ich rodzicami po Mszy św. o godz. 12.00.
- Dziękuję radnym za zbiórkę i za ofiary przekazane na rzecz centrum charytatywno-opiekuńczego Caritas w Bielsku Podlaskim, które zbierane były zamiast kwiatów w związku z pogrzebem śp. Bpa Antoniego Dydycza. Winna Wypychy 380, Winna Stara, Poświętna 250, Winna Chroły 280, Winna Wilki 140, Trzaski 350, Koce Schaby 300, Kobusy 220, Radziszewo Sieńczuch 750, Radziszewo Króle 365, Kułaki 100, Koce Basie 450. Na stoliku przy wyjściu są cegiełki, gdyby ktoś chciał jeszcze wesprzeć ten cel, który był pragnieniem śp. Bpa Antoniego.
- Dziękuję za ofiarę na wywiezienie śmieci z cmentarza z Winnej Wypychy 990 zł.
- Dziękuję Parafianom za dopilnowanie terenu wokół kościoła i parkingu i piękne dekoracje na dożynki parafialne. Bóg zapłać za pomoc przy wylaniu schodów przy plebanii Zabłocki Tomasz, Topczewski Zbigniew, Kosk Zdzisław, Szymczyk Jan, Kozłowski Wojciech, Gawrysiak Sławomir, i Twarowski Jan za żwir na schody.
- Bóg zapłać za ofiary na docieplenie plebanii. P. Galimscy i P. Tenderenda po 1000zł, Bogdan Koc, P. Poryccy z Króli, Małgorzata i Tadeusz Koc po 500 zł, Waldemar Kurek 400 zł. Trwają prace wykończeniowe, dziękuję wszystkim, którzy wspierają i proszę o dalsze wsparcie. Wasze ofiary są dla mnie potwierdzeniem, że akceptujecie prace przy plebanii i motywacją do dalszych działań na rzecz parafii. Za tydzień przedstawię rozliczenie kosztów remontu plebanii.
- Przypominam rodzicom, że to ostatni tydzień na wypisanie dziecka z udziału w tzw. „Edukacji zdrowotnej”. Później będzie musiało uczestniczyć w niej obowiązkowo.
- W tym tygodniu odeszła do Pana z naszej parafii śp. Teresa Susoł. Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia i pamiętamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek…


